Kodėl verta naudoti BX Minerals? Kodėl verta naudoti BX Minerals?

Šios kosmetikos kiekviena sudedamoji dalis ne tik kad nekenkia jūsų odai, bet ir ją gydo, tausoja, daro gražesnę bei lygesnę. Pasistengsime tai įrodyti, ir suteikti informaciją apie kiekvieną BX Minerals kosmetikoje esančią sudėtinę dalį.

BX Minerals kosmetikos sudėtinės dalys: cinko oksidas, titano dioksidas, geležies oksidai, baltmolis, magnio stearinas, žėrutis, ryžių milteliai.

Cinko oksidas (zinc oxide) - tai dar vienas iš svarbesnių sudėtinių dalių mineralinėje kosmetikoje. Jis kaip ir titano dioksidas apsaugo nuo saulės, ramina sudirgintą odą, bei gydo tokias odos problemas kaip veido raudonis. Kaip ir titano dioksidas puikiai pasidengia ir sukimba su oda.

Titano dioksidas (titanium dioxide) - tai yra vienas iš svarbesnių sudėtinių dalių mineralinėje kosmetikoje. Jis apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių SPF 15, atspindi šviesą bei puikiai pasidengia ant odos.

Geležies oksidai (iron oxides) – mineralinėje kosmetikoje geležies oksidai yra naudojami sunkiųjų metalų, kurie gali būti žalingi mūsų odai, oksidacijai. Tai yra geležies oksidai sugeria ore esančius sunkiuosius metalus ir neleidžia jiems įsigerti į odą.

Baltmolis (kaolin clay) – jis dar žinomas kaip Kinijos molis. Puikiai pasidengia ant veido, absorbuojasi bei suteikia kreminės konsistencijos mineralams. Sumažina blizgesį ir suteikia matinį efektą.

Magnio stearinas (magnesium stearate) – atstumia vandenį, todėl suteikia galimybę mėgautis makiažu visą dieną. O taip pat apsorbuoja riebalus, kas yra svarbu riebią odą turinčioms moterims – makiažas „nenubėga“.

Žėrutis (mica) - žėrutis dažniausiai naudojamas mineralinėje kosmetikoje, nes neturi didelio blizgesio. Atspindi šviesą bei sumažina porų ir raukšlelių matomumą.

Ryžių milteliai (rice powder) – puikiai sugeria odos riebalus. Tai labai gera alternatyva ne tik riebios, bet ir sausos odos turėtojoms, nes lėtai sugeria išsiskiriančius riebalus, todėl nesausina odos, o ją minkština. Suteikia matinį efektą.

Taigi, žinant šios kosmetikos sudėtines dalis ir jų stulbinančias savybes kaip atsakysite į klausimą „Kodėl verta naudoti BX Minerals"?

Norite sužinoti ką mano apie BX Minerals mūsų klientai? Skaitykite: klientų atsiliepimai.

BX Minerals

Tęsti
- TU esi visų SVARBIAUSIA! -