Priežastys, kodėl turėtumėte rinktis mineralinę kosmetiką Priežastys, kodėl turėtumėte rinktis mineralinę kosmetiką

Mineralinė kosmetika ne visuomet turėjo pačią geriausią reputaciją… anksčiau ji asocijuodavosi su kreiduota, grūdėta tekstūra, kurią panaudojus makiažas įgaudavo kaukės efektą… bet laikai keitėsi, o produkcija tobulėjo. Mineralinė kosmetika tapo novatoriška ir labiausiai geidžiama nei bet kada, ne tik dėl sudėtinių dalių, bet ir ilgalaikio poveikio odai. Taigi, kaip tai veikia? Mineralai, tokie kaip mica, cinkas ir titano oksidas yra sumalti iki pudros būsenos, praturtinti pigmentais, leidžia sukurti tobulą makiažą… tobulą, taip pat turint omenyje, ir kad jis visiškai nekenksmingas jūsų odai, nes sudėtyje nerasite jokių cheminių elementų, dažiklių, kvapiklių, aliejų, vaško, ar bet kokių kitokių sudėtinių dalių, kurios galėtų, kaip nors neigiamai paveikti jūsų odą. Taigi, kodėl tai negalėtų būti priežastys, skatinančios pakeisti tradicinę kosmetiką į mineralinę? Sužinokite visas priežastis, kodėl turėtumėte tai padaryti…

1. Nekemša porų.
Mineralinė kosmetika nekemša porų, kaip kad tradicinė kosmetika, nes joje nėra talko, kuris užtepus tiesiog nusėsta į poras. Kai kurios, mineralinę kosmetiką gaminančios įmonės, savo mineralinės kosmetikos sudėtyje naudoja talką, todėl renkantis produktus reiktų būti atidiems.

2. SPF apsauga.
Dauguma mineralinės kosmetikos produktų savo sudėtyje turi cinko oksidą, kuris turi priešuždegiminių savybių, padeda suerzintai odai. Taip, tai yra ir natūrali apsauga nuo toksinų, bei kenksmingų saulės spindulių. Neveltui cinko oksidas naudojamas ir odos priežiūros priemonėse kūdikiams…

3. Ideali jautriai odai.
Kaip jau buvo minėta, mineralinė kosmetika savo sudėtyje neturi jokių cheminių elementų, dažiklių, kvapiklių, aliejų, vaško, ar bet kokių kitokių sudėtinių dalių, kurios galėtų, kaip nors neigiamai paveikti jūsų odą. Todėl nėra kas galėtų sudirginti net ir pačią jautriausią odą. Tačiau, kai kurie gamintojai, naudoja mineralą, bismuto oksihloridą, kuris gali būti kaip alergenas jautriai odai, todėl renkantis mineralinę kosmetiką reiktų atkreipti dėmesį į sudėtį, kad šio mineralo joje nebūtų.

4. Tai ne tik makiažo pagrindas.
Kai kalbame apie mineralinę kosmetiką, turbūt pagalvojate tik apie makiažo pagrindą… ji tikrai nesibaigia ties tuo! Daugybė pigmentų turinti mineralinė kosmetika gali sukurti jums makiažą iš neįtikėtinų atspalvių! Tai ir: pudra, maskavimo priemonės, skaistalai, bronzantai, akių šešėliai ir pan.

5. Išlieka vietoje.
Tradicinė kosmetika, dėl savo sudėtyje esančių aliejų ar vaško, kartais tiesiog nubėga, ko negalima pasakyti apie mineralinę – ji yra atspari vandeniui ir temperatūrų pokyčiams, todėl išliks savo vietoje.

6. Saugi jūsų odai.
Mineralinę kosmetiką galima naudoti ir kaip odos priežiūros priemonę. Ją rekomenduoja naudoti tiek dermatologai, tiek ir odos priežiūros specialistai, visame pasaulyje. Mineraliniame makiaže yra natūralių odą gerinančių ingredientų, kurių dėka oda puoselėjama, ji ilgiau išlaiko savo natūralias apsaugines savybes, jaunatviškumą, o tai reiškia, kad nereikia „aukotis dėl grožio“ ir paskui dėl to patirti nepatogumus.

7. Sudėtyje ir kiti gerai dalykai.
Tinkamos sudėties mineralinė kosmetika yra grynas gamtos produktas, neturintis jokių blogybių. Tai dar ne viskas! Be mineralų, mineralinėje kosmetikoje gali būti ir kitų, jūsų odai naudingų ingredientų, kaip kad: šilko, perlų pudros, alantoino.

BX Minerals - natūralaus grožio pasaulis...


Tęsti
...natūralaus grožio pasaulis...