BX Minerals prieš tradicinę kosmetiką arba 5-ios priežastys ją naudoti! <em>BX Minerals</em> prieš tradicinę kosmetiką arba 5-ios priežastys ją naudoti!

Per pastaruosius keletą metų kosmetikos pasaulyje labai išpopuliarėjo mineralinė kosmetika, tad jau nemažai moterų ir merginų žino, kad mineralinė kosmetika yra visiškai natūrali ir naudinga jų odai, o kai kurios, vis dar delsia arba nežino, kad tai yra puiki alternatyva tradicinei kosmetikai.

Kad ir kokios firmos mineralinę kosmetiką pasirinktumėte išbandyti, ji tikrai bus gerokai sveikesnė už tradicinę kosmetiką, tik renkantis svarbiausia atkreipti dėmesį į sudedamąsias dalis. Visi ingredientai turi būti natūralūs. Kokybiškoje mineralinėje kosmetikoje neturėtų būti jokių pigų užpildų (pvz. talkas, bismutas oksihloridas, kukurūzų krakmolas), chemijos, sintetikos, vaško, parabenų, naftos produktų, kvapiklių ar dažiklių... BX Minerals yra būtent tokia – visiškai natūrali ir štai, 5-ios priežastys, kodėl verta ją naudoti:

Sveikata

Kaip jau buvo minėta, tradicinė kosmetika savo sudėtyje turi chemikalų, naftos produktų, parabenų ar kitokių ingredientų, galinčių pakenkti jūsų odai. Iš esmės, kosmetikos idėja yra pagerinti mūsų gyvenimą ir ją galima naudoti tik tol, kol ji mums nekenkia. Daugelis parduodamų kosmetikos gaminių, tame tarpe ir nemažai mineralinėmis pudromis vadinamos priemonės, savo sudėtyje turi kenksmingų odai sudedamųjų dalių. Tuo tarpu BX Minerals kosmetika yra viena iš saugiausių, nes visos sudėtinės dalys yra ne tik natūralios, bet dar ir apsaugo jūsų odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Praktiškai visi makiažo pagrindai saugo jūsų odą nuo neigiamo aplinkos poveikio, tai, žinoma yra gerai, bet tik tokiu atveju, kai tuo pačiu oda dar gali kvėpuoti, deja, to dažniausiai nebūna naudojant tradicinę kosmetiką. BX Minerals makiažo pagrindai (taip pat ir kitos pudros) leidžia jūsų odai kvėpuoti ir tuo pat metu saugo jus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Taip yra todėl, kad daugumoje mineralinės kosmetikos produktų yra naudojamas titano dioksidas – natūralus mineralas – kuris taip pat puikiai saugo odą ir nuo kenksmingų saulės spindulių (SPF apsauga).

BX Minerals - the world of natural beauty...Universalumas

Tinkamai atliktas makiažas naudojant mineralinę kosmetiką yra žymiai universalesnis nei su tradicine. Jūs galite BX Minerals makiažo pagrindą maišyti su vandeniu ar drėkinamuoju kremu, kad išgautumėte skysto makiažo pagrindo konsistenciją, jei nesate įpratę naudoti birios pudros arba jei taip jums labiau patinka. Lengvam veido maskavimui užtenka tik šiek tiek pudros, kuri tinkamai ją paskleidus, išlygins ir suvienodins spalvą. Mineralinės kosmetikos gamybai naudojami natūralūs pigmentai iš gamtos, kurie gali pavirsti į bet ką: akių šešėlius, akių apvadus, skaistalus, bronzantus, netgi į lūpdažius ar tušą! Natūralius spalvų pigmentus praktiškai galima maišyti beveik su bet kuo.

BX Minerals - the world of natural beauty...Kokybė

Mineralinė kosmetika nėra perpildyta sudėtinėmis dalimis. Kai kurie produktai gali turėti tik du ar tris ingredientus. Daugumos mineralinės kosmetikos pagrindinė sudėtinė dalis – bazė – yra mica (liet. žėrutis), tuo tarpu tradicinėje kosmetikos bazė dažniausiai būna talkas. Talkas, kaip pigus užpildas gali būti naudojamas ir mineralinėje kosmetikoje. Naudojant kosmetiką, kurios sudėtyje yra talko, oda pasidengia ypač švelniai ir glotniai, bet geriau venkite tokios kosmetikos, nes talkas užkemša odos poras, ji negali kvėpuoti, todėl naudojant ilgą laiką atsiranda bėrimai, niežulys, sausumas ir kitos odos problemos.

Skirtingų firmų mineralinė kosmetika naudoja skirtingas formules geriausiai pasidengiančiai ir maskuojančiai kosmetikai pagaminti, todėl dažnai naudoja talką, bismuto oksicloridą. Naudojant tokios sudėties mineralinę kosmetiką visa sveikos odos idėja nebetenka prasmės, nes talkas, bismuto okschloridas, neigiamai veikia jūsų odą. BX Minerals sudėtyje jūs nerasite nei talko, nei bismuto oksihlorido. Kai atrasite tinkamiausią BX Minerals makiažo pagrindo atspalvį, praktiškai neįmanoma, kad dar kada nors grįšite prie tradicinės kosmetikos!

Išlaikymas

BX Minerals kosmetika neturi galiojimo laiko. Tai reiškia, kad ir po 100 metų jos savybės išliktų tokios pat. Tačiau gamintojas rekomenduoja sunaudoti per 24 mėnesius nuo atidarymo, nes nuo jūsų pirmojo panaudojimo, organinės dalelės patenka į pudrą, todėl palengva gali keistis ir jos sudėtis. Mineralinėje kosmetikoje naudojami pigmentai ant odos išlieka ilgai, todėl makiažas ant veido gali išsilaikyti visą dieną. Jei veido oda lygi ir neturi daug maskuoti reikalingų vietelių, naudojant makiažo pagrindą, jo užteks tikrai ilgam. Jei reikia intensyvesnio maskavimo, naudokite daugiau pudros arba galite dar papildomai naudoti koncentruotus mineralinius maskuotojus ir/arba korektorius. Prireikus, taip pat, galite naudoti ir kitas specialiąsias pudras, makiažo fiksavimui.

BX Minerals - the world of natural beauty...


Tęsti
...natūralaus grožio pasaulis...